Black Red White: flagowy gracz na polskim rynku meblarskim

Posiadając niemal 20% udziału w wartości sprzedaży na polskim rynku, Black Red White to najpotężniejszy krajowy producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wnętrzarskich. W swojej ofercie od ponad trzech dekad proponują klientom szeroki wybór produktów, cenionych za różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny. Ta zasłużona reputacja cementuje pozycję Black Red White jako jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek meblarskich w Polsce.

Grupa Kapitałowa Black Red White

Grupa Kapitałowa Black Red White składa się z 18 zależnych spółek, w tym ośmiu polskich i dziesięciu zagranicznych. Działalność produkcyjna grupy prowadzona jest w 19 zakładach. Grupa dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, własnym transportem i logistyką, a łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 160 000 metrów kwadratowych.

Szeroki asortyment Black Red White

Dzięki wieloletnim doświadczeniom i nieustannemu rozwojowi, Black Red White może pochwalić się jednym z najbogatszych asortymentów meblarskich na rynku. Oferta obejmuje meble do różnych pomieszczeń – pokój, kuchnię, salon, a także meble tapicerowane, meble na wymiar, szafy, garderoby, stoły, krzesła, materace, oraz asortyment wyposażenia wnętrz. Dodatkowo, firma oferuje kompleksowe usługi skierowane do klientów biznesowych (B2B).

Rozległa sieć sprzedażowa

Ofertę Black Red White dostępna jest w salonach meblowych na terenie całego kraju, zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. Marka prowadzi sprzedaż w ponad 70 firmowych salonach oraz wielu partnerskich punktach. Trzynaście największych sklepów tej marki mieści się między innymi w Łodzi, Wrocławiu, Zabrzu, Warszawie, Chorzowie, Będzinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Rzeszowie.

Obecność na rynkach zagranicznych

Produkty Black Red White są obecne na prawie 60 rynkach zagranicznych. Meble polskiego producenta można znaleźć w takich krajach jak Hiszpania, Stany Zjednoczone, Holandia, Czechy, Belgia, Słowenia, Słowacja, Rumunia, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Kirgistan, Grecja, Wielka Brytania, Mongolia, Izrael, Japonia, Irlandia, Meksyk, Kanada, oraz kraje skandynawskie.