Westwing: Klub zakupowy o globalnym zasięgu

Westwing to portal, który wyrósł na czołówkę gdy mowa o zakupach online w Polsce. Firma, oferująca zarówno meble jak i wszelkiego rodzaju akcesoria do domu, zawitała w naszym kraju w 2011 roku. Od tamtej pory każdego dni prezentuje starannie wyselekcjonowane produkty najbardziej znanych marek, poczytnych designerów z całego świata jak również lokalnych producentów. Więcej, Westwing proponuje aż 1000 nowych produktów każdego dnia, dostępnych w ramach różnorodnych kampanii stylizacyjnych. Przystąpienie do klubu jest całkowicie bezpłatne.

Misja Westwing: inspirować do kreowania pięknych wnętrz

Westwing to nie tylko miejsce, gdzie możemy zrobić zakupy. To przede wszystkim codzienna porcja inspiracji dla miłośników designu interiorów. Drużyna kupców i stylistów, pracujących na rzecz Westwing, odwiedza regularnie najbardziej prestiżowe targi designu na całym świecie. Dzięki temu mogą zaoferować swoim klientom najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, przedstawiane za pośrednictwem kampanii stylizacyjnych. Te ostatnie uzupełniane są wpisami w Magazynie Westwing, pełnym praktycznych porad jak uczynić nasze domy jeszcze piękniejszymi.

Geneza Westwing: od idei do globalnego sukcesu

Firma Westwing powstała w 2011 roku z inicjatywy Delii Lachance, która przez wiele lat związana była z magazynami „Elle Decoration” i „Elle”. Z frustracji wynikłej z braku internetowego sklepu oferującego piękne produkty za dobrą cenę, postanowiła stworzyć swój własny biznes. Z pomocą zespołu specjalistów, jej idea stała się rzeczywistością. Tak właśnie powstało miejsce, gdzie każdego dnia można znaleźć setki wyjątkowych mebli oraz akcesoriów do domu. Obecnie firma działa w jedenastu krajach.
W dobie wszechobecnej dostępności internetu Westwing udostępnia platformę dzięki której inspirujemy się, jak urządzić nasze wnętrza. Szeroki wachlarz produktów, od klasycznych po nietypowe dodatki, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, pozwala nam na twórcze podejście do aranżacji wnętrz. Sposób, w jaki urządzimy swoje wnętrza nie tylko sprawia nam satysfakcję ale również pozwala na kreatywną ekspresję. Tak jak w modzie, w architekturze wnętrz nie ma miejsca na nudę. Z każdym nowym projektem nabieramy pewności i stajemy się coraz bardziej kreatywni.