Julia Wieniawa, jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie, zbudowała imponującą karierę w wieku zaledwie 22 lat. Aktorka i piosenkarka, która przyciąga uwagę w filmach, serialach i kampaniach reklamowych cenionych marek, zyskała ogromna popularność oraz finansowy sukces. Według niektórych doniesień, jej zgoda na uczestnictwo w niektórych kampaniach reklamowych przynosi jej do miliona złotych! Dlatego nie dziwi fakt, że Julia jest w stanie pozwolić sobie na luksusowe zakwaterowanie. Gwiazda niedawno pokazała na Instagramie swój nowy apartament wart 2 miliony złotych. Czy zastanawialiście się, jak mieszka Julia Wieniawa? Poniżej znajdziecie więcej szczegółów.

Gdzie mieszka Julia Wieniawa?

Nowy apartament Julii Wieniawy znajduje się na uroczej warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Gwiazda wydawała się bardzo hojna w wybieraniu materiałów i dodatków przy wykańczaniu swojego nowego domu. Właśnie dlatego, w swoim miejscu zainstalowała złote wykończenie w postaci okapu kuchennego warte 4 tysiące złotych! Trzeba jednak pamiętać, że cena samego apartamentu wynosiła już 2 miliony złotych więc ostateczne koszty po uwzględnieniu wykończenia musiały być znacznie wyższe.

Styl i rozplanowanie apartamentu

Apartament na Żoliborzu jest trzecim mieszkaniem Julii, jednak nigdy wcześniej nie podjęła ona aż tak ambitnego projektu. W jej nowym mieszkaniu przeważa styl balijski, z pokaźnym tarasem pełnym egzotycznych roślin. Aktorka nie była sama podczas gotowania tego projektu – zdobyła wsparcie od Marcina Tyszki. Jest wyraźnie dumna z efektów swojej pracy.

Mówi o swoim nowym domu: Kocham to miejsce. Czy to nie wygląda jak Bali albo Zanzibar? Piękne oświetlenie, egzotyczne roślinki. Moja własna mała dżungla w samym sercu Warszawy.

Detale designu

Apartament Julii Wieniawy dba o szczegóły. Jak już wspomniano, w kuchni aktorka zamontowała złoty okap za 4 tysiące zł. Wisi tam także plakat promujący film Love w reżyserii Gaspara Noé. Należy zaznaczyć, że sypialnia jest wyposażona w duże, welurowe łóżko o wartości 3899 złotych, a salon jest wyposażony w szereg prostych, ale eleganckich mebli – w tym zgrabną sofę, okrągłe pufy, stolik kawowy i sprzęt grający.

Luksusowa łazienka i szafa

W łazience znajduje się wanna wyłożona marmurem i wykończona różowo-złotymi detalami, co tworzy elegancki i luksusowy wygląd. Oprócz tego, apartament zawiera olbrzymią garderobę, dominującą swoimi ciepłymi kolorami. Dodatkowym elementem jest różowy neon dodający świeżej i nowoczesnej atmosfery. Mieszkanie obejmuje także biuro aktorki, prywatną siłownię i miejsce do praktykowania jogi. Widać, że wszystko zostało starannie przemyślane i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Czy podoba wam się mieszkanie Julii?