Dawid Kubacki: Polak podbijający skoki narciarskie i media społecznościowe

Przez ostatnie lata Dawid Kubacki, polski skoczek narciarski, zrobił zawrotną karierę w świecie sportu. Jednak nie tylko na skoczniach sukcesy odnosi. Dzięki aktywności na mediach społecznościowych, skoczek staje się niezwykle popularny również poza boiskiem. Zamieszcza na nich nie tylko swoje sportowe osiągnięcia, ale i codzienne życie. Dzięki temu mamy okazję dojrzeć wnętrze jego domu, dowiedzieć się jak mieszka Dawid Kubacki i zobaczyć czym zajmuje się na co dzień.

Miejsce zamieszkania Dawida Kubackiego

Kubacki mieszka na Podhalu w Szaflarach – miejscowości, z którą związany jest od dawna. Dzieląc czas między życie sportowe a rodzinne, korzysta z uroków domu, w którym mieszka wraz z rodziną oraz ze swoim pięknym psem. Chętnie publikuje zdjęcia z domowych wnętrz, dzięki czemu możemy dojrzeć, jak wygląda jego 'strefa komfortu’. Dom, w którym mieszka Dawid Kubacki, to prawdziwa perła dla architektów wnętrz.

Skromne, ale gustowne wnętrza domu skoczka

Choć nie wiadomo, kto jest autorem projektu wnętrza domu skoczka, bez wątpienia zrobił to osoba z klasą. We wnętrzach dominują stonowane kolory, przede wszystkim biele, brązy i szarości. Zastosowanie tej palety kolorystycznej sprawia, że pomieszczenia wydają się jasne i przestronne, a jednocześnie przytulne. Dom składa się z kilku poziomów, co widać po dużej ilości schodów, wiodących na kolejne piętra. W domu Kubackiego wygodę i komfort gwarantuje przestronna kuchnia oraz salon z wygodnym narożnikiem.

Przestrzeń dla najbliższych

Dawid Kubacki nie jest tylko sportowcem, ale i świeżo upieczonym ojcem. Mała Zuzanna zdaje się mieć w domu swoje specjalne miejsce, gdzie może bawić się i rozwijać. To widoczne na profilu skoczka, na którym regularnie pojawiają się zdjęcia z motywem pandy – najwyraźniej ulubionym motywem małej Zuzanny.

Dobra kuchnia na Podhalu

Mimo licznych treningów i obowiązków sportowych, Kubacki nie zapomina o domowych obowiązkach, takich jak gotowanie. W przestronnej, jasnej i dobrze wyposażonej kuchni z łatwością przygotowuje różne potrawy, czym chwali się na profilu społecznościowym. Dzięki temu dowiadujemy się, że sportowiec jest nie tylko utalentowany na skoczni, ale również w kuchni.

Domowe treningi i przestronny ogród

Dawid Kubacki to zawodnik, który nie zwalnia tempa nawet w czasie wolnym od treningów. Często publikuje na Instagramie filmiki z domowych ćwiczeń, które wykonuje w swoim ogrodzie. Ten wydaje się mieć całkiem sporą powierzchnię, co z pewnością cieszy nie tylko sportowca, ale także jego psa – berneńskiego psa pasterskiego, który do szczęścia potrzebuje dużo przestrzeni.