Aneta Kręglicka, która zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 roku, do dziś jest symbolem urody, wdzięku i elegancji. Jako była modelka, nie tylko dba o swoją prezencję, ale również swoje otoczenie. Jej dom jest prawdziwym spektaklem stylu i elegancji, z dominującym minimalizmem. Ciekawi Was, jak może wyglądać mieszkanie jednej z najpiękniejszych Polek? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Gdzie mieszka Aneta Kreglicka i jak prezentuje się jej dom?

Niedawno Aneta Kreglicka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie fragmentu wnętrza jej salonu. Na zdjęciu widoczny jest biały kominek, wyłożony marmurową płytą, mały stolik kawowy, wygodna kanapa i antique chic komoda, doskonale komponująca się z całością aranżacji. Podłoga jest wyłożona drewnianymi deskami układanymi w tzw. jodełkę. Nad kominkiem wisząca ozdobna rama zwraca uwagę. Wprowadzenie do wnętrza naturalnych surowców, takich jak drewno i kamień, to strzał w dziesiątkę. Takie elementy dekoracyjne świadczą o niebywałym guście byłej modelki, która nie idzie na łatwiznę, podążając za przemijającymi trendami, a zamiast tego stawia na ponadczasową klasykę wyrażoną w eleganckim stylu.

Minimalizm i jasne kolory: styl Anety Kręglickiej

W salonie nie ma zbyt dużo mebli, całość prezentuje się wręcz minimalistycznie. Dzięki tego typu aranżacji i panującym wewnątrz jasnym kolorom, pomieszczenie jest świeże i przytulne. Organizacja przestrzeni jest zdumiewająca, a luksusowe dodatki stylistyczne w paryskim stylu, takie jak mosiężne uchwyty i stylowe oświetlenie, podkreślają luksusowy klimat wnętrza. Można od razu zauważyć, jakie elementy otoczenia ceni sobie Aneta Kręglicka. Wnętrze jej domu doskonale odzwierciedla duszę modelki, która ceni sobie minimalizm, elegancję i stylowy luksus.

Internauci chwalą estetykę domu Anety Kręglickiej

Użytkownicy Internetu nie są obojętni na wyjątkowy styl królowujący we wnętrzu domu Anety Kręglickiej i chwalą się swoim uznaniem w komentarzach pod jej postem.

Jaki klimat! Takiego wnętrza, to ja uwielbiam!

Co Wy sądzicie o domu Anety Kręglickiej?

Podzielcie się z nami swoją opinią. Jak Wam podoba się dom naszej byłej Miss Świata?