Grzegorz Skawiński: Z latającego zmienił na stacjonarne życie

Cieszący się popularnością już ze ponad czterdziestoletniego stażu na scenie muzycznej Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombi, przeniósł się z apartamentu w Sopocie do luksusowej willi w jednej z prestiżowych dzielnic Gdańska. Liryk i gitarzysta zespołu Kombi zdecydował, że po dekadach życia w apartamentach pora na kontakt z ziemią w swoim własnym domu. Dlatego właśnie zainwestował w nieruchomość na stołecznej ziemi, wydając na nią aż milion złotych. Co ciekawe, Grzegorz Skawiński nie opuścił Trójmiasta. Poznajcie szczegóły na jego temat.

Z Sopotu do Gdańska – skąd ta zmiana?

Grzegorz Skawiński uważany jest za jedną z ikon polskiej sceny muzycznej. Jego kariera trwa już od 40 lat. Przeprowadzka do luksusowego domu w Gdańsku widać, że warto było ciężko pracować. Muzyk do tej pory cieszył się komfortem luksusowego sopockiego apartamentu. Czy to oznacza, że znalazła go rutyna? Cóż, mogło mu się po prostu znudzić życie w apartamencie i pragnął zmiany. Nic dziwnego, że postanowił spełnić swoje marzenie i wybudować posiadłość, która robi ogromne wrażenie.

Luksusowa willa Grzegorza Skawińskiego

Willę Grzegorza Skawińskiego można zdecydowanie określić jako luksusową. Kilkupoziomowa nieruchomość utrzymana jest w nowoczesnym stylu – posiada mnóstwo okien, a elewację wykończono naturalnym kamieniem. Całe osiedle otacza wysokie ogrodzenie z kamienia, które zapewnia całkowitą prywatność. Ogród jest pięknie utrzymany, a przeszklone drzwi prowadzą do niego bezpośrednio z domu. Skawiński, jako wielbiciel motoryzacji, wyposażył swoją rezydencję w dwa garażowe miejsca parkingowe – jest przecież właścicielem pięknego porsche.

W willi nie mogło zabraknąć studia nagraniowego

Nowe miejsce zamieszkania Skawińskiego nie mogło obyć się bez miejsca na studio nagraniowe. Muzyk zostawił na to miejsce w piwnicy, co z pewnością ułatwia mu pracę. Studio wyposażone jest we wszystkie niezbędne urządzenia, co umożliwia mu nagrywanie muzyki w zaciszu domowym.

Aktualne prace wykończeniowe na działce

Na terenie willi Grzegorza Skawińskiego trwają prace wykończeniowe. Są one monitorowane przez samego artystę, co jest gwarancją, że wszystko będzie wykonane perfekcyjnie. Z pewnością jeszcze parę tygodni, a posiadłość artysty zostanie w pełni wykończona i gotowa na długie lata udanego użytkowania.