Z roku na rok Tomasz Kammel staje się coraz bardziej rozpoznawalny w polskim show-biznesie. Jego regularne obecności na ekranie telewizorów, sympatyczna osobowość oraz profesjonalizm przekładają się na rosnącą liczbę fanów. Prezenter zawsze starał się chronić swoją prywatność, jednak nagły wybuch pandemii spowodował zmianę jego rutyny. Został bardziej aktywny na mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, dzięki czemu jego obecni i potencjalni fani mogą zobaczyć, jak wygląda jego codziennica. W tym artykule przybliżamy sylwetkę Tomasz Kammel i pokazujemy, jak mieszka popularny prezenter.

Sylwetka Tomasz Kammel – kim jest polski prezenter?

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w naszym kraju. Widzowie kojarzą go z prowadzenia licznych programów, takich jak Pytanie na śniadanie, The voice kids oraz To był rok. Jego nieodkryty talent dziennikarski i niepowtarzalny styl prowadzenia programów przysporzyły mu licznej rzeszy fanów. Co ważne, telewizyjna kariera to nie jedyna dziedzina, w której odnosi sukcesy. Kammel jest również twórcą kampanii Zwolnij. Szkoda życia organizowanej przez Telewizję Polską i Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci, na której czele stoi.

Podczas pandemii i izolacji Tomasz Kammel nie zasłonił się od świata. Chociaż sporo obowiązków związanych z pracą musiał wykonywać z domu, nie odczuł tego jako obciążenia, lecz jako szansę na bliższy kontakt z fanami. Dzięki temu, jako śledzący Jego profil w mediach społecznościowych, mogliśmy zajrzeć do wnętrza domu prezentera. Jeśli jesteście ciekawi, jak Tomasz urządził swoje mieszkanie, zapraszamy do lektury.

Wnętrza z widokiem na miasto – jak mieszka Tomasz Kammel?

Mieszkanie Tomasz Kammel znajduje się w jednym z luksusowych warszawskich apartamentowców. Jego powierzchnia wynosi ponad 100 metrów kwadratowych i miesci się na jednym z ostatnich pięter wieżowca. Dzięki temu Kammel może podziwiać przepiękną panoramę miasta przez okazałe okna, które są jednym z charakterystycznych elementów jego domu.

Wnętrza mieszkania są jasne, przestronne i gustownie urządzone. Na salon składa się otwarty układ z klimatycznym kominkiem, duży telewizorem oraz komfortowymi kanapami. Ciekawym elementem jest przestrzeń do czytania, z pełnymi półkami z książkami. W całym mieszkaniu dominują jasne, chłodne kolory, które doskonale korespondują z jasnym parkietem. Łazienka, w odróżnieniu od reszty mieszkania, jest wykończona w ciepłej kolorystyce, co sprawia, że jest przyjemnym miejscem do relaksu. Sypialnia wnętrza jest klimatyczna i przytulna, zaś ozdobą jest ogromny, tapicerowany zagłówek. W mieszkaniu nie brakuje również stylowych dodatków takich jak grafiki, lustra czy nowoczesny, podwieszany fotel.

Jednym z najciekawszych elementów mieszkania Kammela jest profesjonalnie wyposażona siłownia. Prezenter zaaranżował ją w czasie pandemii, gdy zamknięcie siłowni publicznych zmusiło go do treningów w domu. Wygląd i wyposażenie siłowni Kammelu szczegółowo opisał na swoim profilu na Instagramie, gdzie można zobaczyć jak wyglądają jego domowe treningi:

Nareszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień:) Otworzyłem siłownie. Znajduje się za kuchnią w jednym z pokojów, jest bardzo… ciasna, ale własna.