Fabryka Form to sklep, który sukcesywnie rozwijał swoją działalność od roku 2005. Początkowo działał jedynie jako sklep internetowy, ale w listopadzie 2008 roku poszerzył swoją ofertę o sklep stacjonarny. Dawniej zlokalizowany przy ulicy Smoczej 27, obecnie sklep ten prężnie działa na dużo większej powierzchni przy ulicy Spokojnej 7, w stolicy kraju.

Rodzaje produktów oferowanych przez Fabrykę Form

Fabryka Form oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów dedykowanych do wyposażenia wnętrz. Na starannie zaaranżowanym terenie sklepu zgromadzono setki półek z produktami od renomowanych marek. Asortyment obejmuje dekoracje, meble, oświetlenie, artykuły do łazienki oraz kuchenne, a na miejscu znajduje się największa w kraju ekspozycja produktów takich marek jak Koziol, Joseph Joseph, Normann Copenhagen, Menu, Iittala, Eva Solo czy Alessi.

Wyjątkowy poziom obsługi klienta

Od samego początku działalności Fabryka Form stawia nie tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również na obsługę klienta na równie wysokim poziomie. W krótkim czasie udało się zbudować zespół pracowników, który z pełnym zaangażowanie realizuje wyznaczane standardy. Należytą staranność i uczciwą obsługę doceniło wielu klientów, wracających na kolejne zakupy.

Sklep Fabryka Form ma świadomość swojej nieomylności, ale także potrafi przyznać się do błędu. Co więcej, pracownicy sklepu są pasjonatami swojej branży i dbają o to, aby oferowane produkty sprawiały tyle samo radości klientom, jak i im samym.

Ciągła aktualizacja oferty

Regularne odwiedziny w Fabryce Form to okazja do zaznajomienia się z ciągle aktualizowaną ofertą. Sklep stale oferuje nowe produkty, które zachwycają i inspirują. Produkty te idealnie sprawdzą się jako prezenty, ale przede wszystkim umożliwią stworzenie pięknie urządzonej przestrzeni mieszkalnej.

Dlaczego warto wybrać Fabrykę Form

Sklep Fabryka Form stale gwarantuje wysoką jakość produktów w przystępnych cenach. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują unikalnych, markowych produktów do wyposażenia wnętrz. Nawet najbardziej wymagający klienci, na pewno znajdą tu coś dla siebie. Można być pewnym, że każda wizyta w tym sklepie zakończy się satysfakcją i radością z udanych zakupów. Pamiętajmy, że w przypadku wyposażenia naszych domów, to właśnie jakość jest najważniejsza.