W polskim krajobrazie telewizyjnym wyróżnia się postać autentycznego specjalisty od spraw budowlanych i remontowych. To Dominik Strzelec – znany nie tylko z roli prowadzącego ukochany przez widzów program „Usterka”. Ta nietuzinkowa osobowość to także pasjonat prac ogrodowych, który swoją miłość do przyrody z powodzeniem wprowadza w kontekst telewizyjny. Po kilkuletniej przerwie od września 2021 wraca na antenę, aby znowu poddać weryfikacji rzetelność budowlańców zajmujących się remontami domów. Fani będą mogli obejrzeć aż 30 nowych odcinków, które znajdą się na antenie TTV, a także w ofercie platformy Player.pl.

Dominik Strzelec – znamy go z telewizyjnych programów

Mimo iż „Usterka” to program, który przyniósł mu największą popularność, to nie jest jedyna produkcja, w której Strzelec miał okazję się sprawdzić. Inne dobrze znane produkcje, które prowadził to „Odlotowy ogród” nadawany w TTV oraz „Polowanie na ogród” emitowane w HGTV. To właśnie w tej produkcji można obserwować Strzelca w roli łowcy uczestników do swojego show w sklepach ogrodniczych, gdzie po rozmowie decyduje, które z nich mają szansę na transformację swoich ogrodów. Zwróćmy uwagę, że off-screen, Strzelec to prawdziwy miłośnik prac ogrodowych. Przekonanie, że odpowiednio pielęgnowane rośliny mogą wpływać korzystnie na naszą codzienność przejawia się w jego ogrodowych projektach. Są one dowodem zaangażowania i pasji do przyrody.

Ogrodnictwo – hobby tytularnego prowadzącego

Dominik Strzelec poświęca swoją prywatną przestrzeń nie tylko na prace budowlane. Ogrodnictwo jest dla niego równie istotne, czego dowodem są liczne artykuły na ten temat zamieszczane na jego stronie internetowej. Regularnie dzieli się swoją wiedzą, prezentując metody na rozwiązanie popularnych problemów związanych z działką, odkrywając projekty ogrodów, które potrafią zainspirować, a także omawiając prace ogrodowe wymagające wykonania w różnych porach roku. Na Facebooku i Instagramie prowadzi aktywne konto, z którego korzysta ponad 63 000 użytkowników. Poza tym, filmy z jego udziałem na tematy przyrodnicze i ogrodnicze można znaleźć na YouTube, a na Pinterescie dzieli się inspirującymi zdjęciami.

Strzelec – prowadzący bez skandali

Dominik Strzelec nie buduje swojego wizerunku na kontrowersjach. Jest jednym z najbardziej aktywnych celebrytów, który łagodnym tonem i konkretną wiedzą przekonuje do siebie widzów. Nie jest więc dziwne, że cieszy się dużej liczby fanów.

Zamierzasz oglądać zmagania Strzelca? – na platformie Player.pl możesz to zrobić

Starsze odcinki programów, w których brał udział lub które sam prowadził, są dostępne na platformie Player.pl. W jej ofercie znajdują się takie pozycje jak „Testerzy extra”, „Polowanie na ogród”, „Odlotowy Ogród”, „Testerzy” i oczywiście „Usterka”.

Dominik Strzelec poza kadrą – kim jest prywatnie?

Strzelec jest nie tylko prowadzącym i ogrodnikiem, ale także podróżnikiem, kochającym wyzwania. Prywatnie jest fanem sportów zimowych – uwielbia snowboard. Jego inne hobby to piłka nożna, której jest wielkim fanem.