Jeśli pragniesz odpocząć w otoczeniu oszałamiającej przyrody, bez rezygnacji z nowoczesnych udogodnień, mamy dla ciebie idealne miejsce. Wypróbuj Lemon Resort SPA – luksusowy hotel zlokalizowany w sercu malowniczych Beskidów.

Oaza spokoju nad Jeziorem Rożnowskim

Lemon Resort SPA jest wyjątkowym obiektem, malowniczo położonym nad Jeziorem Rożnowskim oraz podnóżami gór. Ten ośrodek, zlokalizowany w Pogórzu Rożnowskim, oferuje widoki na zachwycający krajobraz pofałdowanej teren.
Więcej niż terminal hotelowy, jego niewielki rozmiar i kameralna atmosfera nadają mu charakter miejsca boutique. Doskonałe położenie – zaledwie 110 kilometrów od Krakowa i lokalnego lotniska w Balicach – gwarantuje łatwość dojazdu. Nie tylko rodzinne wakacje, ale także konferencje i bankiety mogą tu znaleźć swoje miejsce.

Urok Jeziora Rożnowskiego

Dużym atutem obiektu jest bez wątpienia Jezioro Rożnowskie. Powstało ono w wyniku spiętrzenia wód Dunajca, co nadaje mu malownicze położenie pośród wzgórz i lasów. Jezioro to jest też miejscem wielu uroczych półwyspów i zatok. Jego najbardziej wyjątkową atrakcją jest Małpa Wyspa, rezerwat ptaków będący obszarem ochrony krajobrazu. To najciekawsze miejsce, które oferuje Jezioro Rożnowskie. Domki usytuowane nad brzegiem jeziora oferują zapierające dech w piersiach widoki na akwen i otaczające go góry.

Sielski odpoczynek z Lemon Resort Spa podczas Świąt Wielkanocnych

Zbliżają się Święta Wielkanocne i nie ma lepszego miejsca do ich spędzenia, niż Lemon Resort SPA. Zarezerwuj pobyt już teraz, a na miejscu skorzystaj z pięknych widoków, czekających na tarasie, zadbaj o swoje ciało w SPA, ciesz się odpoczywkiem, korzystając z sauny, a zarazem odkryj smaczne potrawy serwowane w restauracji hotelowej.
Pakiet wielkanocny obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, bufet przekąskowy, tradycyjne śniadanie wielkanocne, a także wiele dodatkowych atrakcji – wieczór saunowy dla dorosłych, zajęcia z animatorką dla najmłodszych, peeling ciała, wycieczkę rowerową czy voucher na kręgle.
Choć wiele osób ceni rodzinne Święta Wielkanocne spędzone w domu, Lemon Resort SPA oferuje atmosferę tak ciepłą i przyjazną, że goście będą czuli się jak w domu. Dzięki temu rodziny mogą spędzić razem czas, bez potrzeby przygotowywania wielkanocnych przygotowań. Wsparci przez profesjonalny personel hotelowy, mogą cieszyć się bezstresowym odpoczynkiem i niezapomnianymi chwilami.