Wieść o miejscu, gdzie spełniają się marzenia o domu

Czy możesz wyobrazić sobie miejsce, w którym znajduje się dokładnie to, czego potrzebujesz do stworzenia nowoczesnego i praktycznego domu? Oto Max fliz oferuje szeroką gamę produktów, która zdaje się odpowiadać na wszystkie nasze potrzeby dotyczące perfekcyjnego zagospodarowania pomieszczeń. Lata doświadczeń, a także pasja do tworzenia umożliwiły stworzenie setek przedmiotów, które pomagają od podstaw w stworzeniu łazienki, kuchni, a także innych pomieszczeń codziennego użytku. Ale co dokładnie można znaleźć w każdym salonie Max fliz? Przekonajmy się o tym razem.

Najlepsze projekty i wizualizacje z Max fliz

Zaczynając swoją przygodę z urządzaniem domu, na pewno liczymy na wsparcie prawdziwych architektów. Z własną koncepcją idealnej przestrzeni chcemy ją urzeczywistnić, a przy pomocy doskonale dopasowanych mebli stworzyć niebanalne, niepowtarzalne pomieszczenia, które każdego dnia będą nas zachwycały swoim urokiem i blaskiem.

Max fliz ma dla nas wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się zaprojektowaniem i wizualizacją naszej nowej kuchni, salonu, jadalni, sypialni czy łazienki. Dzięki tym wizualizacjom mamy możliwość zmian i dopracowania każdego detalu. Oprócz tworzenia nowych przestrzeni, projektanci z Max fliz z chęcią pomogą nam w zaplanowaniu remontu, oferując przy tym wiele przydatnych wskazówek i rozwiązań, które odmienią nasze wnętrze na dobre.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Urządzenie wymarzonego domu wymaga od nas dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W Max fliz możemy znaleźć płytki, które idealnie trafią w nasze gusta, meble kuchenne dobrane do naszych potrzeb, lampy, które nie tylko oświetlą nowoczesną przestrzeń, ale też dodadzą jej uroku i klasy, a także niezwykłe dodatki, które stają się idealnym dopełnieniem całości.

Urządzenie wszystkiego naraz, w jednym miejscu, to swoisty bonus. Dzięki setkom wzorów i kolorów każdy z nas może znaleźć coś dla siebie, a dodatkowo możemy zaoszczędzić podczas dokonywania większych zakupów. Oprócz tradycyjnej formy zakupów i zapłaty, Max fliz oferuje nam także przystępne raty 0%.

Rozpocznij swoją metamorfozę wnętrza już dziś, z projektowaniem nowych przestrzeni od zera, tak aby każdy członek rodziny mógł znaleźć to, czego potrzebuje. Staranne rozplanowanie prac, a także wybór materiałów najwyższej jakości pozwoli Ci na wymarzoną metamorfozę każdego pomieszczenia, która będzie Cię zachwycać swoim blaskiem przez długie i szczęśliwe lata.