Nowodvorski: Polska marka oświetlenia ceniona na całym świecie

Znana i ceniona na całym świecie, polska firma Nowodvorski dostarcza dla swoich klientów innowacyjne i designerskie oświetlenie. Proponowane przez to przedsiębiorstwo oświetlenie projektowane jest i produkowane w polskich zakładach, co gwarantuje niezwykłą jakość oferowanych produktów. To, co wyróżnia oświetlenie firmy Nowodvorski, to unikalny design, który tchnie nowe życie w polskie domy i ogrody.

Historia marki i jej propozycje

Marka Nowodvorski powstała ponad 27 lat temu jako mała firma rodzinna, która zrewolucjonizowała sposób w jaki myślimy o lampach. Oświetlenie, które rzemieślnicy Nowodvorskiego tworzą, nie tylko daje światło, ale przede wszystkim cieszy oko swoim niepowtarzalnym designem. Propozycje Nowodvorski, dostępne w asortymencie firmowych sklepów, zdobywały liczne nagrody na całym świecie, potwierdzając ich wysoki poziom projektowy i jakości wykonania.

Nowodvorski – Wyjątkowe podejście do projektowania lamp

Oferta firmy Nowodvorski to nie tylko gotowe produkty. Unikalne jest podejście tej marki do klienta – wiele kolekcji pozwala na stworzenie lampy według osobistych potrzeb i gustów klienta. Do tego celu można wykorzystać elementy z różnych systemów, np. systemu Cameleon. Tym samym produkt może być precyzyjnie dostosowany do indywidualnych wymagań, np. do rozmiaru danego pomieszczenia.

Interaktywny konfigurator oświetlenia

Nowodvorski oferuje interaktywny konfigurator na swojej stronie internetowej, który umożliwia tworzenie takiego szynoprzewodu do oświetlenia sufitowego, który idealnie wpisze się nawet w niestandardowe wnętrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każde wnętrze może zostać oświetlone w sposób, który najlepiej odpowiada jego kształtowi i charakterowi.

Lampy ogrodowe Nowodvorski

To, co jeszcze wyróżnia ofertę firmy Nowodvorski, to fantastyczne i niepowtarzalne lampy ogrodowe. Tworzą one niewiarygodny efekt, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego przechodnia. Zaskakujące kształty i style tych lamp odmienią wygląd ogrodu, dodając mu nowego charakteru. Zamiast tradycyjnych rozwiązań, Nowodvorski proponuje innowacje, które wykraczają poza utarte schematy.