Max fliz kusi klientów nie tylko oryginalnym podejściem do projektowania wnętrz, ale także dbałością o ich bezpieczeństwo i wygodę. Istotą działalności tej firmy jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni, które są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim odzwierciedlają indywidualny styl i osobowość ich właścicieli. W pogoni za oryginalnością, Max fliz nie boi się sięgać po nietypowe rozwiązania, które wyróżnią wnętrze na tle innych.

Twórcza zmiana przestrzeni z Max fliz

Za pomocą zdolności Max fliz, nawet przeciętne wnętrze może przemienić się w niepowtarzalną przestrzeń, która będzie idealnie odpowiadała naszym potrzebom i gustowi. To, co wyróżnia firmę to przede wszystkim twórcza dusza architektów, którzy z pasją podchodzą do swoich projektów. Nie boją się one sięgać po wyjątkowe oraz nietypowe rozwiązania, które dodadzą wnętrzu unikalnego charakteru. Max fliz nie ogranicza się do ustalonych schematów, właśnie dlatego od wielu lat z powodzeniem wyposaża nie tylko domy i kawalerki, ale także restauracje, hotele czy ośrodki publiczne.

Bezgraniczne możliwości w Max fliz

Chcąc podążać za innowacyjnymi rozwiązaniami, Max fliz jest gotowy zaoferować usługi architektoniczne na najwyższym poziomie. Firma dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby właściwie zinterpretować gust i potrzeby klienta, a następnie zrealizować nawet najbardziej wymagające zadanie. Dzięki temu, cały proces projektowania może przebiegać sprawnie i bezproblemowo, a klient nie musi martwić się o żadne szczegóły.

Tradycja i rozwój – o firmie Max fliz

Założona ponad dwie dekady temu, firma Max fliz szybko zdobyła renomę i pozycję na rynku. W ciągu 25 lat działalności, przekształciła się z niewielkiego sklepu w Krakowie w sieć salonów obecnych w całym kraju. Dzięki systematycznemu rozbudowaniu oferty i poszerzaniu wiedzy, firma ma obecnie do dyspozycji ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji najwyższej klasy. Na tej przestrzeni, prezentowane są najnowsze trendy z branży aranżacji wnętrz.

Profesjonalizm i wysoka jakość usług

Max fliz to firma, która nieustannie dąży do doskonalenia swoich usług. Wielokrotnie doceniana przez klientów i branżę, zdobyła liczne wyróżnienia oraz nagrody. Wciąż podnosi jakość swoich usług, nie spoczywając na laurach. Firma współpracuje również z najlepszymi producentami wyposażenia wnętrz z całego świata, co jeszcze bardziej poszerza horyzonty designerów i umożliwia im realizację nawet najbardziej awangardowych pomysłów.