Fotele IKEA – ulubieńcy polskiego klienta

Polska miłość do mebli szwedzkiego giganta, IKEA, jest widoczna na każdym kroku. W każdym domu znajdziemy przynajmniej jeden element wystroju pochodzący z tej sieci – od filiżanki, poprzez zasłony, aż do całych zestawów mebli. Co jednak szczególnie przyciąga naszą uwagę? Na pewno są to fotele, które cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem.

To praktyczne i estetycznie wykonane meble, które idealnie pasują do mieszkań o różnej powierzchni. Oferują swoim właścicielom zarówno funkcjonalność, jak i wyjątkowy komfort. Z jednej strony są często tańsze niż podobne modele konkurencji, a z drugiej dobrze wpisują się w mieszkania o niewielkiej powierzchni. Dużym uznaniem klientów cieszą się w szczególności te fotele, które mają opcję bujania, a jednocześnie dzięki swojej uniwersalności pasują praktycznie do każdego rodzaju wnętrz.

Fotel bujany IKEA – subtelna gra Skandynawii i minimalizmu

Klasyczny fotel bujany IKEA to propozycja, która łączy w sobie wygodę wypoczynku oraz skandynawskie klimaty urządzania mieszkań. Skandynawskie, znaczy minimalistyczne, ciepłe, jasne i idealnie pasujące do potrzeb osób, które cenią komfort ponad błyszczącą, polerowaną przesadę. Meble IKEA, w tym fotele bujane, to najwyższe standardy funkcjonalności oraz unikalny design. W meblach tej sieci najważniejsze jest zapewnienie przytulności każdego detalu przy zachowaniu jego indywidualnego stylu, ponadczasowości i jakości wykonania.

Różnorodność oferty IKEA

Wśród IKEA’owych propozycji w dziale fotelu bujanych, znajdziemy szeroki wachlarz rozwiązań. Oferta skierowana jest do klientów o różnych gustach i oczekiwaniach. Niektóre z propozycji to:

  • Tradycyjne, niemal pachnące daleką Szwecją, białe fotele bujane. Urzekające wizualnym chłodem, kojarzące się z mroźnym klimatem naszych północnych sąsiadów ale i świetnie sprawdzające się w upały.
  • Czarujące szarościami modele wykonane w całości z drewna, bez dodatkowych siedzisk i wypełniaczy. Malowane na różne tony szarości i dostępne w wersjach ciemniejszych i jaśniejszych.
  • Fotele z materiałów naturalnych, jak wiklina, jesion czy rattan. Wyplatane w całości ręcznie, nabierają unikatowego charakteru. Każdy model jest inny, choć wydają się być do siebie podobne.
  • Nowoczesno-tradycyjne fotele bujane, z wygodnym, wyściełanym siedziskiem i specjalnym zagłówkiem dla wygodnego oparcia głowy. Dostępne w różnej kolorystyce – od soczystych barw po głęboko ciemne odcienie.
  • Bujane, białe fotele do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz – wykonane z tworzywa sztucznego odporne na złe warunki atmosferyczne.

Fotele bujane dla najmłodszych

IKEA nie zapomina także o najmłodszych. Wśród oferty bujanych krzeseł i foteli IKEA, znajdziemy modele przeznaczone do użycia w pokoju dziecka. Są one celowo zmniejszone oraz wyprofilowane tak, aby zapewnić nie tylko dobrą zabawę, ale i bezpieczeństwo dla maluchów.