Przygotuj się na święta Wielkanocne z Lidl Polska

Wielkanoc to czas radości, rodzinnego ciepła i smacznych tradycyjnych potraw. W trosce o komfort swoich klientów, sieć handlowa Lidl Polska przygotowała specjalną ofertę sprzętów kuchennych, która pojawi się w sklepach 18 marca. Asortyment został tak dobrany, aby ułatwić i umilić przygotowania do świąt.

Wspomaganiec Mistrza Kuchni – robot planetarny SilverCrest 600W

Uznany szef kuchni, Karol Okrasa, poleca robot planetarny SilverCrest 600W. To niezastąpione narzędzie przy pieczeniu ciast, gwarantujące idealną konkretnością, równomierność i puszystość wypieków. Dostępny w promocyjnej cenie 199 zł dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, to idealny pomocnik każdej Pani Domu.

class=wp-image-5059/

Zabezpiecz swoje potrawy – zgrzewarka próżniowa SilverCrest

Dla osób, które chcieliby zabezpieczyć nadmiar jedzenia po świątecznym biesiadowaniu, Lidl proponuje zgrzewarkę próżniową SilverCrest za 99 zł. Urządzenie to pozwoli na dłuższe przechowywanie potraw bez utraty ich świeżości. Natomiast automat do pieczenia chleba i ciast SilverCrest, dostępny za 199 zł, ułatwi przygotowanie domowych wypieków.

class=wp-image-5060/

Rożne artykuły wyposażenia kuchni

Oferta Lidl Polska zawiera również żaroodporną brytfannę Ernesto za 99 zł, idealną do pieczenia tradycyjnego żureku czy mięs. Grill kontaktowy 2000 W SilverCrest za 219 zł oraz podwójna płyta indukcyjna SilverCrest za 349 zł, to sprzęty, które pozwolą na przygotowanie świątecznych dań na wiele sposobów. Nie będzie brakowało także sprzętu do mielenia mięsa od Zelmera za 169 zł, który ułatwi przygotowanie domowych wędlin.

class=wp-image-5061/

Porcelanowy urok świąt – kolekcja Dalia od Chodzież

Do świątecznego stołu Lidl proponuje również porcelanę od Chodzież. Kolekcja Dalia oczaruje swoim eleganckim wyglądem i podkreśli urok przygotowanych świątecznych potraw. Wspomniana porcelana dostępna jest w promocji 50% taniej za drugi produkt.

class=wp-image-5062/

Świętuj bez stresu z Lidlem

Dzięki przygotowanym propozycjom od Lidl Polska, każdy może cieszyć się świętami Wielkanocnymi bez stresu. Z łatwością przygotujesz smakowite dania, które z pewnością przypadną do gustu Twoim bliskim. Spraw sobie oraz swojej rodzinie przyjemność i skorzystaj z oferty Lidla!