Zapraszamy do Hutnik Szczawnica – sanatorium pełnego spokoju i relaksu

O Hutnik Szczawnica

Położony w pięknej małopolskiej scenerii, na szczycie Parku Górskiego, Hutnik Szczawnica stworzył idealną przestrzeń, w której każdy odnajdzie elementy stanowiące dla niego oazę spokoju i relaksu. To niezwykłe sanatorium daje Ci realną szansę na pożegnanie się z wieloma przykrymi dolegliwościami, stanowi idealne miejsce do wyciszenia się i pozyskania nowych sił na przyjmowanie kolejnych wyzwań. W naszym artykule zaprezentujemy niezwykły obraz funkcjonowania tego uzdrowiska i argumenty przemawiające za wyborem akurat tej localizacji dla twojego wypoczynku.

Zgoda na naturę

Hutnik Szczawnica, niemalże zanurzony w zieleni, da Ci poczucie prawdziwego pokoju, niezbędnego do relaksu, a także możliwość wygrania walce ze stresem. Wysokie drzewa, piękne kwiaty i przyroda na wyciągnięcie ręki sprawią, że poczujesz spełnienie i zaczerpniesz energii od natury. Bliskość miasta jest natomiast dodatkowym atutem, umożliwiającym szybkie przemieszczanie się i dokonywanie niezbędnych zakupów.

Szanując potrzeby naszych gości, oferujemy możliwość zakwaterowania w jednym z 30 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- lub trzyosobowych. Na terenie całego sanatorium działa bezprzewodowy Internet WiFi, dzięki któremu bez trudu można wykonywać zdalną pracę. Akcentując walory krajobrazu, wszystkie okna budynku wychodzą na południe co pozwala podziwiać przepiękny widok na mnogość zieleni w parku oraz panorama okolicy.

Usługi świadczone przez Hutnik Szczawnica

Nasze sanatorium działa całodobowo, oferując gościom możliwość korzystania z dwóch zabiegów dziennie, pełnego wyżywienia, a także opieki i nadzoru lekarskiego. Posiadamy Inhalatorium solankowo – celkowe, które działa zbawiennie na górne drogi oddechowe oraz pijalnie wód. Tą ostatnią wypełnia aż 6 napoi bogatych w minerały korzystne dla ludzkiego organizmu. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet masaży oraz możliwość korzystania z alei cisowej – idealnej na błogi spacer.

Komu dedykowane jest nasza oferta?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W Hutnik Szczawnica znajdzie coś dla siebie każdy: emeryci, którzy dzięki turnusom odzyskują dawne siły, osoby z urazami, które mogą korzystać z różnorodnej rehabilitacji, a także rodziny z dziećmi. Nasze sanatorium uzdrowiskowe to miejsce przyjazne dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. W niedalekiej odległości od obiektu znajduje się muszla koncertowa oraz Muzeum Uzdrowiska, które jest otwarte dla zwiedzających.

Podsumowanie

Hutnik Szczawnica to idealne miejsce, pełne spokoju, które sprawdzi się nawet podczas grupowego wyjazdu. Jeśli oczekujesz niezapomnianych doświadczeń i pełnego relaksu, to koniecznie rozważ ofertę naszego obiektu. Być może to właśnie w naszym sanatorium odnajdziesz to, czego szukasz już od dawna: oddech niezakłócony troskami dnia codziennego, ukojenie dla duszy i ciała oraz prawdziwą, zdrową energię do działania.