Ewa Gawryluk: Zmiały obraz prywatności znanej aktorki

Znana przede wszystkim z serialu Na Wspólnej, Ewa Gawryluk, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, wciela się nie tylko w różne role na ekranie, ale również odgrywa rolę żony i matki w prywatnym życiu. Jej mąż, również aktor, Waldemar Błaszczyk i ich nastoletnia córka tworzą jej najbliższą rodzinę. Ewa Gawryluk to jednak nie tylko aktorka i matka. Jest fanką nart, wielbicielką dobrej kuchni i miłośniczką wysmakowanych wnętrz. Ceni sobie długie kąpiele w wannie i chwilę oddechu. Zarobione pieniądze nie są wydawane przez nią bezmyślnie – każdy przedmiot musi pasować do jej estetyki, musi przynosić radość i upiększać mieszkanie. Jeśli zastanawiacie się jak wygląda dom Ewy Gawryluk, przygotowaliśmy dla Was mały wgląd.

Wnętrza mieszkania Ewy Gawryluk

Apartament Ewy Gawryluk jest esencją stylu skandynawskiego. Mieszkanie nawiązuje do konceptu hygge, fenomenu duńskiego, który jest uważany za sekret duńskiego szczęścia. Chodzi o celowe tworzenie przytulnej i szczęśliwej atmosfery. Styl skandynawski, w którym urządzone jest dom aktorki, ściśle łączy się z hygge i skupia na maksymalizacji komfortu i przytulności.

Bezpretensjonalny elegancki salon

Gawryluk ma zamiłowanie do przyziemnych barw, od beżu po szarości. Sterują one projektem jej komfortowego salonu. Akcenty kolorów są wyrafinowane – pojawiają się w postaci dodatków. Jednym z nich są shuttersy dekorujące okna, które nadają wnętrzom wyrafinowany charakter. W salonie nie można nie zauważyć nowoczesnego panelu TV wykonanego z lakierowanych belek. Podkreślają go pledy z fałszywego srebrnego futra oraz białe, futrzane poduszki, które upiększają narożnik i leżankę. Wszystko to razem tworzy przytulne, eleganckie i urocze wnętrze, które pasuje idealnie do stylu hygge.

Jadalnia: proste linie i design

Część jadalna jest częścią przestrzenną z salonem, a podłużny stół dominuje w przestrzeni. Nad stołem wisi prostokątny żyrandol z mnóstwem światełek, które błyszczą niczym ciąg gwiazd na nocnym niebie. Efekt jest wzmacniany dzięki lustru w lakierowanej obudowie, które zostało zamontowane na ścianie za stołem, odbijając światło lampy i tworząc efekt migotania tysiąca świecących gwiazdek.

Praktyczność i elegancja kuchni

Z salonu prowadzi droga do jasnej i przestronnej kuchni. Gawryluk jest wielbicielką dobrej kuchni i z pewnością dobrze się w niej orientuje, dlatego jej kuchnia jest nie tylko stylowa, ale także funkcjonalna. Jasne meble, wygodna sofa, duży stół i stylowe akcesoria to cechy kuchni, która służy do więcej niż tylko gotowania.