Beata Kozidrak, wybitna artystka i znana postać na polskim rynku muzycznym, zdecydowała się na kolejny ważny krok w swoim życiu. Po rozstaniu z mężem zdecydowała się na przeprowadzkę z Lublina do stolicy Polski, Warszawy. Głównym powodem tego kroku była bliskość rodziny, konkretnie córki i wnuków, z którymi teraz może spędzać więcej czasu. Właśnie w tym miejscu, po długich poszukiwaniach, znalazła bezpieczne azyl – dom, który spełnił jej wszystkie oczekiwania. Jeżeli jesteście ciekawi, jak mieszka wybitna piosenkarka, zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Lokalizacja domu Beaty Kozidrak

Kilka lat temu, po jej rozwodzie, Beata Kozidrak podjęła decyzję o zmianie miejsca zamieszkania i przeniesieniu się z Lublina do Warszawy. Po długich poszukiwaniach, które zajęły jej kilka miesięcy, piosenkarka odkryła i zakupiła dom marzeń – duży, ponad 300-metrowy dom w jednej z najspokojniejszych dzielnic warszawskiego zespołu miejskiego.

Znalezienie idealnego miejsca do życia nie było proste. Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Już teraz wiem, że to był dobry wybór, czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, wzorem czyjegoś smaku otaczam się w nim tylko złotem. Na parterze znajduje się gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia — mówi gwiazda.

Wnętrza domu Beaty Kozidrak

Jakie tajemnice kryją wnętrza domu Beaty Kozidrak? Podczas pracy nad biografią artystki pod tytułem „Beata. Gorąca krew”, która trafiła do sprzedaży 4 maja, mogliśmy dojrzeć nieco tajemnic pokoju piosenkarki i nazwać go jej pracownią, gdzie nanosiła ostatnie poprawki tej wyjątkowej książki.

Wnętrzarski styl domu Beaty Kozidrak to połączenie nowoczesności z nutą luksusu. Interesujący jest duży salon, gdzie dominuje przestronność, luksusowe dodatki i złote akcenty. To tutaj artystka może nie tylko odpocząć, ale także tworzyć. W salonie faktycznie można zauważyć akcenty w stylu retro – obraz oprawiony w starą, pozłacaną ramę, lampa z abażurami w babcinym klimacie czy biały obrus zrobiony na szydełku. Miejsce do odpoczynku stanowi wygodna sofa ozdobiona kolorowymi poduszkami, obok której stoi drewniany stolik.

Inne pomieszczenia w domu Beaty Kozidrak

Oprócz salonu, który stanowi centrum domu, na parterze znajduje się jeszcze kilka innych pomieszczeń. Jadalnia, która pod względem kolorystyki nawiązuje do salonu, utrzymana jest w jasnych, beżowych barwach. W jadalni znajduje się duży stół, przy którym z pewnością goszczą liczni goście artystki. Przyległa do jadalni kuchnia wyposażona jest we wszystko, co niezbędne do przygotowania pysznych posiłków dla najbliższych. Garderoba z ogromną kolekcją butów oraz pokój gościnny to również istotne punkty domu. Można tam dojrzeć kolejne elementy luksusu, które podkreślają wyjątkowy charakter domu.

Jednym z interesujących elementów domu Beaty Kozidrak jest piwniczka z winami, która z pewnością ujawnia ukryte pasje Beaty. W ciepłe dni artystka korzysta z dużego, kamiennego tarasu oraz sporego ogrodu, które są integralną częścią nieruchomości. Piosenkarka nie ukrywa, że jednak najwięcej czasu spędza w salonie, gdzie tworzy nowe projekty muzyczne.

Na koniec warto wspomnieć, że oprócz domu w Warszawie, Beata Kozidrak posiada również swoją willę w Hiszpanii. Tam również spędza dużo czasu, szczególnie podczas zimy, kiedy polskie warunki pogodowe nie są już takie przyjazne. Kozidrak ceni sobie komfort, który gwarantują jej obie nieruchomości, dlatego podzieliła swój czas między Warszawą a Hiszpanią.