Wnętrze willi gwiazdy

Justyna Steczkowska, wokalistka, aktorka, ikona polskiej estrady, znana jest z zamiłowania do dobrego stylu. Co jednak mogłoby zaskoczyć fanów artystki, to fakt, że nietypowe i dobre gustowne zamiłowania utalentowanej wokalistki przejawiają się także w urządzeniu jej domu. Willa, w której mieszka wraz z rodziną znajduje się w uroczych Radziejowicach pod Warszawą.

Kto zaprojektował dom?

Dom Justyny Steczkowskiej wyróżnia się przemyślana architekturą. Jego realizacja to mariaż talentów artystycznych pary – autorem projektu jest mąż artystki, Maciej Myszkowski – odpowiedzialny za ciekawe rozwiązania architektoniczne. Aranżacją wnętrz zajęła się natomiast sama Justyna, co pozwoliło na stworzenie przestrzeni, która świetnie oddaje osobowość jej i jej rodziny.

Wnętrza pełne barw i oryginalnych rozwiązań

Wnętrza willi to miejsca pełne życia i kolorów – przekornych i wyrazistych, jak sama Steczkowska. W salonie dominuje przytulność, której nadają ciepłe futrzanymi poduszkami, ale również nowoczesność, którą wprowadzają designerskie fotele i stolik. W tym wszystkim króluje kanapa w krwistej czerwieni, która swoim decydującym wizerunkiem doskonale podkreśla energię domowników.

Elementy, które przyciągają wzrok

Sypialnia artystki zaaranżowana jest w oryginalnym stylu – dywan z krowiej skóry i kolorowe obrazy dodają pomieszczeniu niespotykanego charakteru, który niejednokrotnie inspiruje panią domu do twórczych wypowiedzi muzycznych. W kolejnym pokoju zaskakuje natomiast wiszący, biały fotel – jest to ulubione miejsce gwiazdy do relaksu.

The Heart of the House – Kitchen

Kuchnia w domu Steczkowskiej to przestrzeń otwarta, jasna i przestronna. W centralnym miejscu dumnie stoi kaflowy piec, wokół którego zimą gromadzi się cała rodzina. Jak twierdzi sama gwiazda: Zimą wszyscy kręcą się wokół kuchennego pieca zbudowanego według dawnych zasad przez prawdziwego wiejskiego zduna. Poza tym zawsze coś dobrego się na nim gotuje i przepięknie pachnie w całym domu.

Na dworze z książką w ręku

Wokół willi znajduje się hektar ziemi, przede wszystkim obszerna łąka i dzikie lasy. Justyna Steczkowska najchętniej relaksuje się na zewnątrz, w pięknie zawieszonym fotelu z dobrą książką. Na ogromnej przestrzeni za domem synowie gwiazdy mają swoje własne boisko do piłki nożnej, które przygotował dla nich ich ojciec. Przestrzeń i kontakt z naturą – to jest to, co ceni sobie najbardziej pani domu.