Dagmara Kaźmierska: Portret znanego celebryty

Mająca na swoim koncie udział w reality show Królowe życia, Dagmara Kaźmierska, to postać niezwykle charyzmatyczna. Jej atrakcyjna osobowość sprawia, że trudno jest przejść obok niej obojętnie. Jest to kobietą, która uwielbia otaczać się luksusem i nie waha się wykorzystać swoich zasobów finansowych na dokonanie ekstrawaganckich zakupów. Ale to nie jedyny aspekt jej życia, który przyciąga uwagę. Kaźmierska znana jest również z prowadzenia dochodowego biznesu w mieście Kłodzko. Czy chcielibyście wiedzieć, jak wygląda jej mieszkanie? Jeśli tak, to zapraszamy do dalszej lektury!

Podglądamy mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej

Stacja TTV jest twórcą reality show Królowe życia, który daje nam szansę na spojrzenie na życie polskich kobiet przedsiębiorczych, które odniosły sukces w biznesie. Program ten skupia się na kobietach, które są miłośniczkami luksusowego stylu życia i częstymi podróżniczkami. Nie trzeba było długo czekać, aż show zyskał na popularności, przekształcając jego uczestniczki w celebrytki, które zarabiają na występowaniu w telewizji.

Z puli Królowych życia, największą popularnością cieszy się właśnie Dagmara Kaźmierska. Ponadto, jej przeszłość jest tyleż kolorowa, co kontrowersyjna. Kaźmierska spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu za prowadzenie agencji towarzyskiej. W jednym z odcinków show, bizneswoman opowiedziała o swoim życiu. Wyraziła również swoje zdecydowanie, że nie chce już tęsknić za tamtymi trudnymi okresami. Zdaje się jednak, że jej przeszłość nie odstrasza fanów programu, którzy darzą Dagmarę sporą sympatią.

Sylwetka Dagmary Kaźmierskiej i jej apartament

Dagmara Kaźmierska to kobieta, która nie boi się zwracać na siebie uwagi. Jej apartament na dwa piętra jest pełen bibelotów i dodatków w żywych wzorach. Złote wykończenia, użycie naturalnych materiałów jak kamień, czy bursztyn – w jej domu znajdziemy to wszystko. Elementem, który zdecydowanie przyciąga najwięcej uwagi jest chyba deska klozetowa marki Versace. Można śmiało stwierdzić, że to mieszkanie pięknie odzwierciedla jej charakter i temperament; jest bowiem tak samo wyraziste jak ona sama.

Wystrój wnętrza

W salonie znajduje się luksusowa kanapa w eleganckiej szarości, która pięknie współgra z tapetą w stonowanym odcieniu popielu. Utrzymanej w ciepłych tonach palety barw dodaje uroku lampa stojąca obok, emanująca miękkim, przytulnym światłem.

Kuchnię zdobią białe meble. Dodają nastrojowości tutaj również aranżacje kwiatowe, ze szczególnym uwzględnieniem orchidei, a także liczne świeczniki tworzące przyjemną atmosferę. Widać też, że Dagmara ma słabość do miękkich okryć, poduszek oraz pluszowych misiów. W każdym miejscu znajdują się jakieś drobiazgi, które z pewnością mają swoją, unikalną historię. W pewnym miejscu na ścianie mamy także okazję zobaczyć portret Dagmary – Eli. Obraz ten zdecydowanie dodaje wnętrzu ciepła, co tylko potwierdza fakt, że to miejsce jest tak naprawdę domem, a nie tylko salonem wystawowym.