Anna Wendzikowska jest doświadczoną dziennikarką, którą wielu widzów kojarzy z telewizyjnych wywiadów prowadzonych dla TVN ze znanymi osobistościami ze świata filmu. Wendzikowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, z którym dzieli się fragmentami swojego prywatnego życia, w tym również zdjęciami z własnego mieszkania, które zainteresowały wielu internautów. Jej przestronna przestrzeń mieszkalna robi wrażenie zarówno swoją nowoczesnością, jak i nietuzinkowym stylem. Czy chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają cztery kąty znanej dziennikarki? Zgłębmy więc temat.

Anna Wendzikowska – urokliwe mieszkanie w centrum stolicy

Zdjęcia z lokalu dziennikarki pokazują przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Warszawy, gdzie Anna Wendzikowska żyje wraz ze swoimi dwiema córeczkami. Wnętrza lokalu są bardzo wysokie i przestronne, co sprawia, że całość wygląda jak nowoczesny loft, aczkolwiek urządzony w ekstrawagancki, kolorowy sposób.

Charakterystyczne wnętrza Anny Wendzikowskiej

Serducho domu, czyli salon, zdominowany jest przez duży turkusowy narożnik, usytuowany tuż obok białego stolika kawowego, który spełnia zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Duże okna rozciągające się od podłogi aż po sufit, nie tylko wpuszczają do wnętrza dużo naturalnego światła, ale również oferują spektakularne widoki na miasto. Ściany salonu zdobią różnorodne obrazy, a na komodach stoją stylowe wazony z kwiatami, dodające elegancji wnętrzu. W jednym z rogów salonu zawieszona jest biała huśtawka w stylu boho, która, jak sama dziennikarka przyznaje, jest jej ulubionym miejscem do relaksu. Przechodząc przez korytarz, można zauważyć czarne, klasycznie eleganckie pianino.

Sfera prywatna w domu Anny Wendzikowskiej

Trudno nie zwrócić uwagi na eleganckie, czarne schody prowadzące na piętro mieszkania, gdzie znajduje się sypialnia Anny Wendzikowskiej, wspólnej łazienki oraz ulubionego przez nią pomieszczenia – garderoby. Wnętrze sypialni jest utrzymane w stonowanych, jasnych kolorach, które dodają wnętrzu powiewu świeżości. Szczególnie uwagę przyciąga duże łóżko ze stylowym wezgłowiem i dekoracyjną narzutą, umożliwiające wypoczynek w komfortowych warunkach. Łazienka, która jest częścią sypialni dzieli się na dwie strefy – strefę kąpielową z wanną i oddzielną umywalkę. Wszystko to znajduje się za szklaną ścianką, co nadaje wnętrzu charakteru i podkreśla jego nowoczesność.

Garderoba z klasą

Anna Wendzikowska, jako wielka miłośniczka mody, nie mogła pominąć w swoim domu garderoby. Na zdjęciach można dostrzec duże, zamknięte szafy, wykończone w delikatnym odcieniu pudrowego różu, który doskonale współgra z resztą stonowanej kolorystyki wnętrz. Ten sam kolor dominuje również w pokojach córek dziennikarki, co dodatkowo podkreśla uroczy i przytulny charakter domu.