Chociaż zima trwa, sklepy HM Home już zapraszają do swojej wiosennej oferty. To zjawisko niezmiernie nas cieszy, uwielbiamy bowiem tę porę roku, gdy wszystko budzi się do życia. W tym roku pierwsze skrzypce odgrywa różowy kolor, które wygląda na to, że będzie przeważał w nadchodzącym sezonie.

Wiosenna kolekcja – lekkość i wdzięk

Nowa, wiosenna kolekcja szwedzkiej marki HM Home charakteryzuje się lekkością i wdziękiem. To miejsce, gdzie kolor gra dominującą rolę, a jego najważniejszym przedstawicielem jest oczywiście róż, dopełniony bielą, jasnym beżem czy akcentami czerni. Nie zabraknie też elementów wykonanych z naturalnego drewna. Kolekcja, mimo obecności różu, nie jest naiwna ani przesłodzona, jest bowiem prezentowany w przybrudzonym odcieniu i na przedmiotach o prostych, minimalistycznych formach. Dodatkowym smaczkiem w kolekcji są akcenty afrykańskie, obecne na wielu przedmiotach, w tym na poduszkach dekoracyjnych, w postaci czarno-białych pasków czy delikatnych wzorów plemiennych.

Powyższa mieszanka zapewnia nowoczesną i stylową prezentację kolekcji. Znalazły się w niej elementy o uniwersalnym charakterze, doskonale wpasujące się do wnętrz różnego stylu.

Różnorodność nowej kolekcji HM Home

Wśród nowości HM Home, zachwycają nas różnorodne produkty. Marka z Szwecji nie zawiodła nas, stawiając na tkaniny, koce i poduszki. Ciekawe dodatki dekoracyjne, takie jak ramki na zdjęcia, wazony czy szkatułki również nie zostały pominięte. Szczególnie urzekły nas dwukolorowe wazony w formach nawiązujących do antycznych greckich naczyń. Najlepszym aspektem jest to, że nie musimy czekać do wiosny, aby cieszyć się tymi przedmiotami – wiosenna kolekcja jest już dostępna w sklepach HM Home. Dlatego też znajdziecie w niej doskonały prezent na zbliżające się święta.

Niskie ceny –to niewątpliwy plus kolekcji

Nowe kolekcje zaskakują przede wszystkim ceną. Są one naprawdę przystępne. Dzięki temu możemy kupować modne, ładne i wysokiej jakości produkty, nie obciążając przy tym zbytnio naszego portfela. W sklepach HM Home zapewniamy, że nikt nie powie, że jest drogo.

A gdzie te sklepy?

Sklepy HM Home staja się coraz bardziej dostępne. Pojawiają się nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych aglomeracjach. Najczęściej lokalizowane są w centrach handlowych, co cieszy nas, ponieważ mamy do nich łatwy dostęp i możemy podziwiać każdą nową kolekcję. Obecna kolekcja wiosenna robi na nas ogromne wrażenie. Chcielibyśmy już teraz w nasze domy wprowadzić trochę powiewu wiosny oraz elementów świątecznych, które znajdziemy w ofercie marki.